HUKUKİ UYARI

Oğiş Hukuk Bürosu’nun web sitesine yapmış olduğunuz bu ziyaret ve tarafımıza bu site vasıtasıyla gönderebileceğiniz bilgiler aşağıda yer alan kullanım şartlarına tabidir:

Sitede bulunan bilgi, belge ve öğeler Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Meslek İlkeleri’ne ve Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu Sitede yayımlanan bilgiler reklam amacına yönelik değildir, hiç bir durumda okuyucular için hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Sitede yer alan bilgi ve belgeler Oğiş Hukuk Bürosu tarafından genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, bu bilgiler hukuki tavsiye veya hukuki danışmanlık yerine geçecek şekilde yorumlanmamalıdır. Burada veya varsa bağlantı verilen sitelerde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmamasından dolayı Oğiş Hukuk Bürosu ve çalışanları herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Güncel ve doğru bilgilerin sürekli ve hızlı bir şekilde değişiyor olması sebebiyle sitede yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce okuyucuların sitede yer alan bilgi ve haberlerin doğruluğunu araştırmaları önemle tavsiye olunur. Sitede yer alan bilgilerin güncel olduğu garanti edilmemektedir.

Sitede yer alan bilgiler ile avukat-müvekkil ilişkisi kurulması amaçlanmamıştır. Tarafınız ile Oğiş Hukuk Bürosu arasında akdedilmiş yazılı bir sözleşme olmadıkça, site aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgiler, belgeler ve elektronik postalar Oğiş Hukuk Bürosu tarafından hukuk hizmeti verileceğine dair herhangi bir kabul veya taahhüt anlamına gelmez.